MAZOVIA

Uczniowski Klub Sportowy

Rok 2014 - po trzech latach działalności

Trzy lata ciężkiej pracy kadry zarządzającej, trenerów, rodziców, a najbardziej zawodniczek spowodowały że klub cały czas sie rozwija i powiększa. Rok 2012 zaowocował utworzeniem grupy młodszej z rocznika 2004-2005 i młodszych.

Dzięki zaangażowaniu wszystkich członków klubu, coraz częściej jesteśmy zapraszani na turnieje, rozgrywki, sparingi.Piszą o nas w mediach, i "pokazują palcem - to Oni, trzeba na nich uważać" Wkład jaki wnosi trener Sławomir Domański doprowadził do powołania zawodniczki Justyny Cynowskiej do kadry Mazwosza.

Praca jaką oboję wkładają w wyszkolenie daje satysfacje nam wszystkim. Wiemy że rok 2015 przyniesie kolejne powołania. Sezon 2014/2015 przynosi kolejne wyzwania: od września grupa starsza będzie startować w trzeciej lidze, a rocznik 2002-2004 i młodsze w Ekstralidze młodziczek.

Wszystko to nie działałoby dzięki naszym partnerom i sponsorom: Panu Grzegorzowi Benedykcińskiemu - Burmistrzowi Gminy Grodzisk Mazowiecki, Panu Staroście Markowi Wierzbickiemu - Staroście Powiatu Grodziskiego, Panu Pawłowi Roszakowi z firmy Sportika - który wsparł nas przy zakupie strojów i wyposażenia klubowego, rodzicom, działaczon i innym. Za co serdecznie dziękujemy, i zapraszamy innych do wspierania nas.

Rok 2011 - 09.05.2011 założenie klubu.

Uczniowski Klub Sportowy Mazovia powstał 9 maja 2011 z inicjatywy grupy rodziców, uczniów, nauczycieli i sympatyków piłki nożnej  przy Szkole Podstawowej nr 4 ul. Zielony Rynek 2 w Grodzisku Mazowieckim  Założycielem klubu był Piotr Sowalski – nauczyciel, działacz sportowy, trener - wychowawca młodzieży. 

Zgodnie ze statutem klubu celem działania jest: planowanie  i organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego  w zakresie piłki nożnej, uczestniczenie w imprezach sportowych i rozgrywkach piłkarskich, organizowanie zajęć sportowych dla dziewczat w celu wszechstronnego rozwoju sprawności fizycznej dziewczat.

Idea klubu jest stworzenie w ciagu kilku lat silnej drużyny kobiecej oraz nauczenie poczatkowe gry w piłkę nożna dziewczat w każdym wieku.

 

zdjęcia